poniedziałek, 23 czerwca 2014

Powitanie

Witamy!

 Pierwszy blog, pierwszy post...

Dużo czasu zajęło nam podjęcie decyzji o założeniu bloga, bo człowiek ciągle się zastanawia, czy na pewno będzie miał co pokazać, czy będzie miał umiejętność dokumentowania swoich prac i przemyśleń, zarówno tekstem, jak i zdjęciami. Jest tyle, można by rzec, profesjonalnych już blogów poruszających wybraną przez nas tematykę i patrząc na nie boi się człowiek, czy będzie umiał stworzyć coś równie ciekawego.

Do tej pory tylko podziwialiśmy inne blogi, korzystaliśmy z zamieszczonych tam rad i inspiracji, no i w końcu...  chyba dojrzeliśmy do tego, żeby podzielić się z Wami naszym hobby.

Mieliśmy kiedyś takie marzenie (kto wie, może jeszcze się spełni :) żeby otworzyć sklep-galerię, w której można byłoby kupić wszystko do tworzenia haftu krzyżykowego, decoupage'u, szycia, malowania, szydełkowania i wszystkiego innego, co sprawia frajdę. Przy okazji można by tam obejrzeć, a nawet nabyć gotowe już prace - nasze i nie tylko. Planowaliśmy również organizować spotkania z autorami, a szczególnie z jednym, którego dzieła pisane będziemy czasem umieszczać w naszych postach. Taki Skład Manufaktury...  Póki co poprzestaniemy na blogu o tej samej nazwie - od czegoś trzeba zacząć.

Od kiedy się znamy, a tym bardziej po ślubie :)  "tworzymy" razem i naszymi wspólnymi pracami będziemy się z Wami dzielić.

Zachęcamy do odwiedzania i komentowania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz